ŞİRKET PROFİLİMİZ

Görsel Plastik Ambalaj San ve Tic. A.Ş. 1980 yılında saygın gıda ve tekstil firmalarının şeffaf kutu talebi üzerine üretimine başlamıştır. Zamanla teknolojiden faydalanarak üretim kapasitesini arttırmış ve bugünkü üretim şekline geçmiştir .Gelişen iş hacmiyle beraber 1997 yılında şu an faaliyet gösterdiği 4,000 metrekarelik kapalı alana sahip ,kendine ait fabrikasına taşınmıştır.

GÖRSEL alan hacmine ve uluslararası standartlara göre alanında uzmanlaşmştır.Müşterilerinin ihtiyacına göre her tip kutu dizaynı ve üretimi yapmaktaıdır.
Görsel üstün kaliteli ,antistatik (toz tutmayan ) ve kırılmaya karşı dayanıklı şefaf plastik materyalden baskılı baskısız silindir,prizmatik ,özel tasarım ve katlanabilen ambalaj kutuları üretmektedir.Ürünlerimiz gıda ,tekstil ,kozmetik ,oyuncak ,otomotiv ,hediyelik eşya ,kırtasiye ve ambalaj gerektiren diğer tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.
GÖRSEL bünyesindeki Ar-Ge departmanı her tip şeffaf plastik ambalaj dizaynı yapabilecek teknolojiye sahip olup günün şartlarına göre geniş ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

GÖRSEL ürünlerini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve Standartlarına ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının "Gıda ile Temasta Bulunan Materyallerinin Üretimi İzin Sertifikası'na göre tamamen hijyenik bir ortamda üretmektedir.

HABERLER

Görsel Plastik Eko Flash'ta izlemek için tıklayınız.